Kalendář akcí

Po vyplnění formuláře dostanete bližší informace k programu a organizaci setkání. Akci můžete též sledovat na Facebooku. 

24.-26.4.2020

Setkání lokálních klimatických iniciativ

Základní škola Okna 

Cílem setkání je navázat bližší vztahy mezi lokálně aktivními skupinami jako jsou Rodiče za klima, Parents for Future a další. Každá skupina bude mít možnost představit ostatním svou činnost, chceme také prodiskutovat možnosti, jak se dlouhodobě podporovat, jak se propojit s menšími i většími organizacemi či jak spolupracovat na celostátních tématech. 

Přihlašovací formulář: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDuZJ7ebiu98ltpE76WdYcGkr6wmOemgTnFuiuUqIJ7V-IGQ/viewform 

Setkání proběhne 25. - 26. dubna 2020 v Oknech u České Lípy v místní základní škole, ubytování (spacáky a karimatky s sebou) a stravování bude zajištěno. Na tu část víkendu, kdy bude organizovaný dospělácký program, zajistíme program pro děti (součástí základní školy je i lesní škola). Přesto uvítáme, když s sebou vezmete partnera, babičky nebo kohokoli dalšího, kdo s péčí o děti pomůže. Část víkendu bude volně strukturovaná, aby bylo možné podniknout výlet po okolí nebo se prostě jen tak potulovat po zahradě a být.